• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kitapkonagi
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334645270
Okuyalım, Okutalım
Takvim
Site Haritası
Fırat Han Koçak
buyukturkiye1037@gmail.com
Dünyayı Sömüren Küresel Çeteler - 3
31/01/2023

Dünyayı Yöneten Aileler

Rothschild Ailesi

Tüm dünyayı ağ gibi saran küresel çetelerin 1. sırasında yer alan Rothschild Ailesi'dir. Ailenin üstünde de şeytan vardır. Küresel para baronlarının 1. sırasında olduğu için çok etkilidir. En karanlık ailedir! Karanlık aile 16. yüzyılın sonundan beri çok etkindirler. Yahudi Bankacı Mayer Amschel Rothschild ile hızlı çıkış yakaladılar. Avrupa'nın çeşitli merkezlerinde bankalar kurdular. Sinsi bir şekilde büyüdüler! Rothschild Ailesi; İngiliz, Alman, Fransız ve diğer ülkelerin borsalarını ve merkez bankalarını büyük oranda ele geçirdiler! Uluslararası paranın efendisi olarak tanımlanırlar. Elmas ve diğer önemli madenlerin ticaretini de yapmaktadırlar. Gazeteler, televizyon kuruluşları, film şirketleri, gıda sektörü, finans kuruluşları ve bir çok şirket Rothschild Ailesi'nin elindedir. Bazı şirketler ise bu aileden emirler alarak hareket ederler. Rothschild Ailesi, şarap sektörünü büyük oranda ellerinde tutmaktadırlar. Uyuşturucu sektöründe de oldukça güçlü olduğu söylenir. İnsanları her yoldan zehirlemeye devam ediyorlar! Ailenin kirli işleri bitmiyor! Bu sinsi ailenin tarihte bir çok savaşları finanse ettiği de artık daha net biliniyor! Rothschild Ailesi ve Wallenberg Ailesi, bir çok konuda ortak hareket ettiği söylenir... İnsanlığı tamamen esir almak isteyen bu aileler sinsi planlarını hızlandırmaya devam ediyorlar!

Rockefeller Ailesi

Rockefeller Ailesi, Jhon Davison Rockefeller tarafından 1800'lü yılların ortalarında kurulduğu belirtilir. Bazı kaynaklarda ise, 1800'lü yılların sonunda kurulduğu ifade edilir. Karanlık Rockefeller Ailesi yükselmeye başladığı zamanlarda daha da yükselmek için bir diğer karanlık aile olan Rothschild Ailesi'nin desteğini almışlar ve iş birliği yapmışlar. Bu birliktelik sayesinde maden işletmeciliği, petrol işletmeciliği ve finans çevrelerinde büyük gelirler elde etmişler! Bu aile Protestan olarak biliniyor ama aslen Yahudi'dir. Bu durumu saklamaya çalışıyorlar! 

Russell Ailesi

İşte bir karanlık aile daha! Russell Ailesi'nin yaptıklarını çok detaylı anlatmaya girmeden şunları söylesek bile yeterli; Bu karanlık ailenin, dünyanın en kirli işleri ile uğraştığını yazarsak, anlatırsak hiç şaşırmayın! İnsanların hayatını hiçe sayan bu ailenin geçmişi köle ve uyuşturucu ticaretine dayanıyor. Halen uyuşturucu ticaretine devam ettiği söylenir. Russell Ailesi'nin özel mezarlığı da bulunmaktadır. Gizli ritüellerini burada yaptıkları söylenir. 

Warburg Ailesi

Warburg Ailesi'nin aslen Yahudi olduğu belirtilir. Aile, Alman Yahudi ve Venedik Yahudi olmak üzere iki koldan geldikleri de söylenir. Bazı kaynaklar da ise Warburg Ailesi'nin İspanya'dan kaçarak direkt Almanya'ya gittiğini ve bir de soy adlarını değiştirdiğini söylemektedirler. Karanlık ailenin para kaynağı finans olmakla birlikte hukuk, biyokimya, yatırım bankacılığı ve birçok alanda bulundukları da ifade edilir. Warburg Ailesi, Rothschild Ailesi'nin ile iletişimini güçlü tutmuş ve finans piyasasına giriş yaparak burada hızla güçlendiği ifade edilir. 

Oppenheimer Ailesi

Oppenheimer Ailesi, Güney Afrika Cumhuriyeti'ni sömüren ailedir. Aile bu ülkede kök salmış bir aile olarak bilinir. Sömürgeci ailenin ABD, İngiltere, İsrail, Kanada, Avusturya ve bir kaç ülkede daha kolları olduğu da söylenir. İlgi alanlarından en bilineni değerli madenlerdir. Elması işleme konusunda oldukça yetenekliler diyebiliriz. Dünya elmas piyasasının yüzde 80'ini, altın üretiminin ise yüzde 32'sini elinde tuttuğu düşünülmektedir. Güney Afrika'nın Johennesburg şehrinde inşaa edilen dünyanın en büyük yahudi tapınağının baş finansörlüğünü yaptılar. Aile'nin şuan ki servetlerine ulaşmalarında Rothschild Ailesi'nin desteğini çok fazla aldıkları söylenmektedir. Oppenheimer Ailesi'nin en az 5-6 milyar dolar civarında bir servete sahip olduğu biliniyor... 

Morgan Ailesi 

Morgan Ailesi'nin temelleri 1800'lü yıllara kadar uzandığı biliniyor. Bazı kaynaklarda ailenin kurucusu, Junius Spencer Morgan'dır. Aile kısa sürede büyümeye başlayınca Rothschild Ailesi'nin dikkatini çekti ve kısa bir süre sonra Rothschild Ailesi ile ortaklık kuruldu. 1900'lü yılların başında ise Morgan Ailesi, Rothschild Ailesi'nden sonra dünyanın en büyük bankacılık zinciri haline gelmiş idi! Morgan ailesi halen bankacılık alanında sözü geçen ailelerden biridir. Amerika Birleşik Devleri'ndeki iç savaş yıllarında silah sattığı da bilinir. Karanlık aile, Kuru Kafa ve Kemikler Cemiyeti'nin finansörlerinden biridir. 

Lord Ailesi 

Lord Ailesi'nin Amerika Birleşik Devletleri'ne 16. yüzyılın sonlarında geldiği belirtilir. Karanlık aile, Kuru Kafa ve Kemik Tarikatı'nın üyeleri arasında olduğu söylenir. Döviz piyasasında söz sahibi bir aile oldukları belirtilir. Bu ailenin dünyanın bir çok yerinde uzantıları olduğu söylenir. 

Habsburg Ailesi

Aile, Avrupa'nın gizli kralı olarak adlandırılır. Dünya'nın en zenginlerindendir. Karanlık aile, ''Sion Manastırı'' isimli örgütü sürekli finanse ettikleri söylenir. Habsburg Ailesi, Büyük İsrailin kurulması için halen çalışmaktadırlar. 

Freeman Ailesi

Aile üyelerinden olan Gaylord Freeman Sion Tarikatı'nın Liderlerinden biridir. ABD'nin danışmanları arasında oldukları bilinirler. Danışmanlık yaparak böylelikle sinsice etki ederler. 

DuPont Ailesi 

Karanlık DuPont Ailesi, ABD'nin en zenginlerindendir. Aile, kimyasal ürünler pazarının ilk sırasında diyebiliriz. ABD'nin ilk barut fabrikasını kurdukları bilinir. 19. yüzyılın başlarında Amerika'ya göç eden Fransız kökenli Pierre Samuel DuPont, İlluminati ile bağlantısı olan ilk aile üyesi olarak bilinir. DuPont Ailesi'nin özellikle uyuşturucu ticaretinden çok yüksek gelirler elde ettiği söylenir. Karanlık ailenin İkinci Dünya Savaşı'nda, Adolf Hitlere askeri malzeme ve cephane yardımı yaptığı da söylenmektedir. Her türlü kirli gelirler elde ederek insanlığı zehirlemeye devam ediyorlar! 

Collins Ailesi

ABD'nin eski başkanlarından Abraham Lincoln'un, bu ailenin damadı olduğu biliniyor. Tarihte bu aile damatları üzerinden, ABD'nin iç siyasetine karıştıkları yazılmıştır. Bu kirli aile İlluminati'nin tüm organizelerini yürüten aile olarak söylenir. 

Bundy Ailesi

Avrupa kökenli ailenin 16. yüzyılda Amerika'ya göçtüğü yazılır. Birçok gayrimenkulleri ve silah fabrikaları vardır. Karanlık ailenin Kuru Kafa ve Kemikler Tarikatı'na üyeler verdikleri anlatılır. Bu sinsi ailenin küresel sermayenin önemli temsilcileri arasında olduğu belirtirmektedir. 

Astor Ailesi

Yahudi Astor Ailesi'nin servetinin asıl kurucusu olarak kabul edilen John Jacob Astor, 1763 tarihinde doğdu. Emlak piyasasında hızla yükseldi. Şu an bu karanlık aile halen emlak piyasasında söz sahibidir. Kirli aile Kürk ve Afyon ticaretinde de söz sahibi oldular.  Karanlık Astor Ailesi, Kuru Kafa ve Kemik Tarikatı'nın, İngiltere kolunun en değerli ailesi olduğu belirtilir.

Dünya'yı yöneten ve sömüren bu şeytani ailelere karşı hiçbir şey yapmadan oturmak ahmaklıktır. Elimizden ne geliyor ise yapmak zorundayız! Ne yapabiliriz? Diye soracaksınız... Yazımın 4. serisinde ise; bu kirli ailelerin sinsi planlarını ve bunlara karşı neler yapabileceğini yazacağım...  Takipde Kalın ve Paylaşın... 

Araştırmacı Yazar FIRAT HAN KOÇAK 

@firat_han_kocak YouTube-Twitter-İnstagram

TAKİP ET... 192 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Dünyayı Sömüren Küresel Çeteler - 4 - 08/04/2023
Dünyayı Sömüren Küresel Çetelerin Planları Ve Küreselcilere Karşı Neler Yapabiliriz?
Dünyayı Sömüren Küresel Çeteler -2 - 30/12/2022
Peki kim bu sinsi aileler?
Dünyayı Sömüren Küresel Çeteler -1 - 18/11/2022
Araştıran insanların genelde sorduğu iki soru var; 1- Hakîkâten dünyayı kimler yönetiyor? 2- Amaçları nelerdir? Yukarıdaki bu iki soruya cevap vererek başlıyorum:
Fikir Konağı
Abdullah Küçük
Ev Hapsi Günlerinden

Ali Haydar Koyun
Rakamlarda büyük, güç de zayıf olan topluluk

Derya Kadıoğlu
Yalvaç'ın İnsanları

Fırat Han Koçak
Dünyayı Sömüren Küresel Çeteler - 4

Hanife Mert
Eylül ve Hüzün

Zehra Gaylan Yüksekkaya
"Sahi, Neydi Bayram?"

Abdullatif Acar
Umut Adına Martı Olmak

Afşin Selim
Kitapla Diriliş

Ahmet Aytaç
Yazmak kolaydır, Okutturmak büyük marifet ister...

Altun Özmeşe
Kalpteki Kor Parçası

Aslı Ersoy
Zıtlıkların Öğretisi*

Aynur Hazar
Nice Ömürler Eskir Yaşamanın Teninde

Ayşen Kurban
Eksiğim

Aytekin Duran
Görmek ve Duymak Nasıl Bir Duygudur...

Beyhan Uygur
Şekerci Dede ve Tonton Eşi

Burak Kılıçaslan
Burak Kılıçaslan: Emin Demir ile "Ferman" Üzerine Bir Söyleşi

Çağrı Cebeci
Çağrı Cebeci: Yaşlılık

Dilruba Başak
Her Şey Sevince Güzel

Diyanet İşleri Başkanlığı
Öfkeye Hakim Olmak

Engin Dinç
Dil Belası

Ergül Yılmaz
Bir Demet Şiir

Gamze Karadağ
Kayahan Demir: Gaipten Sesler

Gamze Parlak
İnsanlık Nereye Gidiyor

Gözde Karadağ
Gözde Karadağ: Hakan Yusuf Yılmaz - Alpagut Budun 1 Beklenmedik Keşif

Gülhan Teke Genç
Evrildik (mi?)

Hatice Yatkın Yetişen
Adımı Unutma (İmza: Kadın) / Kitap Yorumu

Havva Yaşar
Tefekkür Üzerine Hasbihal

Hayrettin Gönül
Zaferimiz Daha Bir Yaşında!

İbrahim Ethem Gören
Bir Burak bekleniyor!

İlhan Özgür
Türk Eri

Kaşif Meriçli
Kaşif Meriçli: Little Fugitive

Mahmut Ferhat Alptekin
Demokratik Sol

Mecbure İnal Vela
Çizdim, oynamıyorum!

Mehmet Aydın
Ömer Faruk Kaya: Sus ve Bana Aşkı Anlat

Merve Güney
Güneşin Kızı Biterken

Meryem Seyda Parlak
Psikoloji’ye (Ruh Bilimine) Olan İhtiyaç

Muharrem Dere
Doğu, Batı. Dost, Düşman! Kime Göre?

Murat Ginlik
Kısacık ve Çok Uzun Bir Hikâye

Murat Şaşzade
Küçük Tuhaflıklar

Mustafa Gündoğdu
Ölüm Var...

Nagihan Örsel
Sadece SEN!

Nazan Arısoy
Yağmur'un Aşka Teslim Oluşu

Necati Dilek
Uğruna Şiirler Yazılan Kadın

Necdet Bayraktaroğlu
Büyük Türk Devlet Adamı Timurhan'ın Hayatı, Vasiyeti ve Yasası olan Tüzükat-ı Timur

Nermin Güday Kaçar
Asker Yolu Beklerim

Nurcan Dağ
Yalancı Pollyanna Kitap İncelemesi

Nurhan Işkın
Dedemin Saati

Nurittin Günay
Babamın Jübilesi

Özlem Akşit
Selamlaşma Geleneğinin Toplum ve Gençliğimiz İçin Anlam ve Önemi

Pakize Şeyma Kandemir
Salgının Yeni Yazarları 1

Selahattin Doğan
İyilikde İnatlaşmak

Şükran Pınarcan
Duran Çetin Cüneyt kitabı yorumu

Turan Yalçın
Çay Felsefesi

Yasemin Ilgın
Yasemin Ilgın: Hayallerim

Zeynep Didem Gezgin
Merhamet