• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kitapkonagi
Tasarım & Yazılım
Takvim
Site Haritası
Burak Kılıçaslan
Fırat Milliyet ve İslam Düşmanı Olsaydı…
23/02/2015
İzmir gibi bir şehirin üniversitesinde, Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilat Başkanı bir genç, terör örgütü militanları tarafından şehit ediliyor, medyada çıt yok! 


Ağaca ses var, eteğe ses var, içkiye ses var, dansa ses var, sekse ses var; ama gencecik bir delikanlının katledilişine, delikanlıca bir tek ses dahi yok! 

Sözde her biri birbirinden hümanist olan köşe yazarları, söz konusu “ Ülkücü” bir genç olunca, kalemlerinin uçları kırılmışçasına, gözleri kör olmuşçasına, gönüllerine perde inmişçesine, kulakları sağır olmuşçasına duyarsızlaşabilmektedirler. 

Cenab- ı Allah Araf Suresi 179. Ayet- i Kerime'sinde adeta bizlere bu yazarları tarif ederek, şöyle buyurmaktadır: 

“ And olsun ki, cehennem için de birçok cin ve insan yarattık; onların kalbleri vardır ama anlamazlar; gözleri vardır ama görmezler; kulakları vardır ama işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibi hatta daha sapıktırlar. İşte bunlar gafillerdir.” 

Ne büyük bir acıdır ki gencecik bir delikanlının, üniversitede örgütlenmiş olan terör örgütü militanları tarafından katledilişine, Türkiye çapında bir tepki oluşmuş bulunmamaktadır!

Daha düne kadar hükümete muhalefet etmek adına kapı gıcırtısına sokağa çıkıp eylem ve yürüyüş yapan duyarlı ve hümanist vatandaşlarımız, bayrak inmesin diye canını veren yiğit bir delikanlı kardeşimiz için kıllarını dahi kıpırdatmamaktadırlar.

Herkes bekliyor ki Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü tehdit eden, milliyet ve maneviyat düşmanı biri öldürülsün ki o zaman tepkiler çığ gibi oluşsun ve tepkisiz kalanlar da faşist ve sömürgeci Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin uşakları ilân edilsin. 

Bu ülkenin kaderi odur ki ölünün dahi el üstünde tutulup değer görsün istiyorsan, ömrünü; bölücük, İslam düşmanlığı ve insan düşmanlığı üzerine vakfedeceksin!

Eğer sen üniversite girişindeki “ Muhammed'in piçleri giremez” yazısını silmeye kalkarken şehadete kavuşursan, eğer sen milletin birliği için canını siper edersen, eğer sen devletin bekâsı için canını verirsen, eğer sen bayrak inmesin diye mücadele edersen, eğer sen devleti baban, vatanı anan bellersen, hiç kusura bakma; ama hiçbir şekilde kıymet- i harbiyen bulunmamaktadır. 

Yazının Dibi; garip gelmiştir ve garip gidecektir Allah’ın davası. Çok şükür ki “ galiptir bu yolda mağlup olan.”


923 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Burak Kılıçaslan: Emin Demir ile "Ferman" Üzerine Bir Söyleşi - 21/01/2018
Emin Demir ile "Ferman" Üzerine Bir Söyleşi
Tüm Siyasi Parti Taraftarlarına Çağrımdır! - 14/04/2015
bu ülkede hangi kimliğe ve hangi inanca sahip olurlarsa olsunlar, onlara “ insan” ve “ değerli” olduklarının hissiyatını verdiğimiz vakit, hiçbir güç Allah'ın izniyle bu ülkeyi ne maddi, ne de manevi yönde bölmeye teşebbüs dahi edemeyecektir.
Cuma Namazı’nın Son Sünneti Sünnet Farz Mıdır? - 06/03/2015
Hiç kimse hadsizlik yapıp da bizlere bu yazmış olduğumuz yazıdan dolayı sünnet düşmanlığı addetmeye kalkışmasın. Çünkü bizler Allah’ın Ahzap Suresi 21. Ayet- i Kerimesi’nin mealinde buyurduğu gibi inanmaktayız ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz.
“Kadınlar İnsandır, Erkekler İnsanoğlu” - 19/02/2015
Yazının Dibi; ne güzel demiş değil mi rahmetli Neşet Ertaş, “ Kadınlar insandır, erkekler insanoğlu.”
"Bu Tarz Benim" Değil! - 13/02/2015
Ülkenin yetişen gençliğinin bilinçaltına ahlaksızlığı ve seviyesizliği aşılarcasına yayınlanan bu ve bunun türevi olan programların yayından kaldırılması adına, RTÜK'ü göreve davet ediyoruz.
Maddeden Manaya Hicret Etmek - 29/12/2014
"Kim bir kavme benzerse, o da onlardandır" hadis
Bir Devre Damgasını Vuran Adam; Osman Yüksel Serdengeçti - 10/11/2014
Serdengeçti Serdengeçti, Anadan, babadan, yardan geçti. O; mübarek davası uğruna, Çile üstüne çile çekti.
Ruhunu Makineleşmeye Teslim Etmiş Olan İnsanlık! - 21/10/2014
Ne kaldı ki eskilerden günümüze ruhunu makineleşmeye teslim etmiş olan insanlıktan başka.